• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

Studzienka, czyli nietypowa forma fontanny z kamienia

Praktycznym, a jednocześnie dekoracyjnym elementem małej architektury, jaki możesz wprowadzić do swojego ogrodu, jest studzienka. Nietypowa forma fontanny kamiennej wygląda atrakcyjnie, a w naszej ofercie znajdziesz ją w kilku wariantach do wyboru.

Fontanna i punkt poboru wody w jednym? Czemu nie! Tak praktyczne rozwiązanie znajdziesz w naszej ofercie, jeżeli postawisz na fontanny kamienne typu studzienki. Zapewnią doskonałą dekorację ogrodową, a jednocześnie umożliwią czerpanie wody potrzebnej w ogrodzie w bardzo wygodny sposób.

Studzienka Moderna

Może pełnić zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną, co doceniają nasi klienci. Stanowi komfortowy punkt poboru wody w ogrodzie, a dzięki neutralnej kolorystyce i prostej budowie świetnie wkomponuje się w niemal każdą aranżację. Jest prosta w montażu.

Studzienka z lwem

fontannę można albo postawić, albo zawiesić na ścianie. Przepięknie będzie wyglądała na tradycyjnej werandzie czy tarasie. Możesz umieścić ją również przy murku. Lew nadaje studzience wyrazistości i zwraca na siebie uwagę.

Studzienka Nowa

Możliwość zawieszenia na ścianie lub zainstalowania tuż bok muru daje swobodę w zakresie wprowadzania studzienki do przestrzeni ogrodowej. Model ten będzie przepięknie wyglądał zarówno na werandzie, jak i na tarasie. Umieścisz go także bez większych problemów w każdej przestrzeni ogrodowej.

Studzienka Antica

Studzienka jest stylizowana na styl antyczny. Wyposażona została w basen w stylu arabskim, do którego woda spływa po ściance. Model ten można zamontować przy ścianie zewnętrznej budynku. Dzięki neutralnej kolorystyce jest bardzo uniwersalna. W większości ogrodów odnajdzie się znakomicie.

To, co jeszcze zasługuje na uwagę w przypadku studzienki Antica, to strumień wody imitujący miniwodospad. Konstrukcja nada uroku każdej przestrzeni ogrodowej i wprowadzi do niej niepowtarzalny klimat. Wzbogacona o nią przestrzeń rekreacyjna nabierze wyjątkowego charakteru.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 10 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 12 )