• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2016-10-14 Gmina Myszyniec

Gmina Myszyniec rekomenduję firmę Jurand i Synowie Sp. z o.o. z siedzibą ul. Rzemieślnicza 14, 05-090 Falenty Nowe, jako godnego polecenia partnera handlowego.

Nasza współpraca z firmą Jurand i Synowie Sp. z o.o. dotyczyła rewitalizacji fontanny ogrodowej na skwerze w centrum naszego miasteczka. W 2016 roku firma Jurand i Synowie Sp. z o.o. wykonała rewitalizację fontanny. Wszystkie prace zostały wykonane solidnie, sprawnie i z największa starannością.

Dotychczasowa współpraca, świetny kontakt z przedstawicielami pozwala nam dać pozytywne referencje dla ww. firmy.

Gmina Myszyniec

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie