• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2014-11-24 Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Warce

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Warce informuje iż firma JURAND i Synowie Sp. z o.o. przeprowadziła gruntowną rewitalizację i montaż rzeźb, fontanny, mebli w otoczeniu Parafii wraz z indywidualnym projektem monumentu orła białego. Firma JURAND wykazała się starannością i pełnym profesjonalizmem podczas realizacji naszego zlecenia, otrzymaliśmy fachową pomoc przy doborze asortymentu z największą dbałością o estetykę i kompozycję. Firma JURAND i Synowie Sp. z o.o. jako firma z ogromnym bagażem doświadczenia oraz merytorycznej wiedzy jest idealnym partnerem handlowym jak i artystycznym. Jako firma rodzinna od 35 lat na rynku Europejskim inwestuje w nowe technologie oraz niebanalne wzornictwo, co mocno ugruntowuje pozycję tej firmy pośród konkurencji oraz jej wieloletnią tradycję. Wspieram Polskie przedsiębiorstwa i ich talent dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam firmę JURAND i Synowie Sp. z o.o. jako partnera handlowego z pełnym bagażem kreatywnych pomysłów.

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Warce

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie