• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2011-10-14 Mariusz Pudzianowski

Ja, Mariusz Pudzianowski potwierdzam, że firma „Jurand” z siedzibą w Raszyn/Jaworowa, ul. Warszawskiej 40 w okresie 20 maja do 20 Czerwca 2011 roku dostarczyła zestaw fontannowy zgodny z moim zleceniem i oczekiwaniem.
Wartość zlecenia wyniosła ponad 15 000 zł.
Polecam firmę Jurand jako rzetelnego i profesjonalnego producenta elementów wyposażenia ogrodów.
Miła obsługa, duża wiedza i pasja do sztuki, połączona z najnowszą technologią wykorzystywaną do produkcji swoich wyrobów, gwarantują najwyższy poziom wykonanych produktów i więcej niż tylko zadowolenie klienta. Zlecenie zostało wykonane z najwyższą dbałością w wyznaczonym terminie, z 5 letnią gwarancją producenta.
Firma Jurand jest godna polecenia ze względu na indywidualne podejście do klienta, rzetelną pomoc techniczną oraz duże doświadczenie w swojej branży. Jeśli będę kupował w przyszłości elementy wyposażenia ogrodu to na pewno dokonam zakupów w firmie „Jurand”, którą gorąco polecam.
z poważaniem, Mariusz Pudzianowski

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 10 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 12 )