• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2011-08-01 The Greek Gourmet

Firma The Greek Gourmet S.J. potwierdza, że firma „Jurand” z siedzibą w Raszyn/Jaworowa, ul. Warszawskiej 40, w okresie 1 Czerwca do 25 Sierpnia 2011 roku wykonała indywidualną realizację projektu w zakresie:

1. Odtworzenia rzeźby z dostarczonego wzoru.

2. Zaprojektowanie oraz wykonanie gotowej rzeźby do produkcji na szeroką skalę.

3. Produkcja gotowych rzeźb w pełni spełniających wymagania zleceniodawcy, wykonanych w technologii FineCrete z zachowaniem największej
dbałości o szczegóły.

Polecamy firmę Jurand jako profesjonalnego producenta galanterii ogrodowej na zamówienie, używającego najlepszej jakości komponentów do produkcji zleconych produktów.

Zlecenie zostało wykonane w terminie, z 5 letnią gwarancją producenta.

Firma Jurand jest godna polecenia zważając na pełny profesjonalizm obsługi oraz wiedzę z zakresu zaawansowanych technologii budowlanych wykorzystywanych przy projektowaniu oraz produkcji powierzonych wzorców.

Zachęcamy do korzystania z usług firmy Jurand, jako firmy z ponad 30 letnim doświadczeniem w swojej branży.
Małgorzata Vafidis

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie