• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2011-05-04 Śląska Giełda Kwiatowa SYNERGIA

Od 2008 roku mieliśmy przyjemność współpracować z firmą JURAND z siedzibą w Jaworowej gm. Raszyn przy ul. Warszawskiej 40, podczas organizowanych przez nas Międzynarodowych Wystaw Florystycznych SILESIA FLORA.

Wyżej wymieniona firma była dostawcą swoich produktów – fontann i elementów architektonicznych ogrodu, które były prezentowane podczas wystaw i bardzo wzbogaciły przygotowane z tej okazji ekspozycje.

Firma JURAND wykazała się pełnym profesjonalizmem. Na szczególną uwagę zasługują indywidualne podejście do potrzeb klienta, kompetencja personelu oraz terminowość dostaw. Podkreślić należy również wysoką jakość i szeroki wybór prezentowanych produktów.

W imieniu Śląskiej Giełdy Kwiatowej Firma „Synergia” pragnę zarekomendować firmę JURAND jako wiarygodnego producenta i usługodawcę, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów i zadowolonych klientów.
Michał Kostelecki

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie