• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2010-11-29 Zakład Instalacyjno Remontowo Budowlany „BOG-BUD”

Zakład Instalacyjno Remontowo Budowlany „BOG-BUD” Bogdan Wójcik potwierdza, że firma „Jurand” z siedzibą w Raszyn/Jaworowa, ul. Warszawskiej 40, w okresie 15 marca do 21 kwietnia 2010 roku wykonała indywidualną realizację projektu w zakresie:

1. Odtworzenia rzeźby z archiwistycznych fotografii, szkiców i pozostałych elementów zniszczonej rzeźby.

2. Zaprojektowanie oraz wykonanie gotowej rzeźby do powielenia.

3. Produkcja gotowych rzeźb w pełni spełniających wymagania zleceniodawcy, wykonanych w najnowszej technologii FineCrete®.

Wartość zlecenia wyniosła 35 000 zł.

Rekomenduję firmę Jurand jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej realizacji indywidualnych projektów rzeźb i elementów architektonicznych. Profesjonalna obsługa, doświadczony personel oraz najnowsze technologie używane w produkcji wszelkiego typu rzeźb, gwarantują najwyższy poziom wykonanych usług i produktów. Zlecenie zostało wykonane w pełni profesjonalnie z gwarancją jakości i w wyznaczonym terminie.

Firma Jurand jest godna polecenia w realizacji indywidualnych projektów, jest rzetelna, terminowa i wykonuje z materiałów najwyższej jakości, posiada najbardziej zaawansowane technologie używane do produkcji swoich wyrobów.
Bogdan Wójcik

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie