• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

Jurand - rzeźby, figury, ławki, donice i fontanny ogrodowe

Przedsiębiorstwo Jurand posiada długą tradycję w produkcji wyrobów z wielu materiałów jak gips, żywice, poliuretany, beton, sztuczny kamień. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć wyjątkowe rzeźby o charakterze ozdobnym oraz funkcjonalnym. Produkty powstają z wysokiej jakości materiałów, tradycyjnych oraz nowoczesnych. Staranna ich obróbka pozwala na stworzenie pięknych przedmiotów, trwałych i wytrzymałych, doskonale znoszących trudne warunki pogodowe.

Wykonujemy między innymi ławki, fontanny ogrodowe, figurki dekoracyjne oraz donice zewnętrzne. Produkujemy również inne elementy wyposażenia ogrodów, jak poidełka, płyty, balustrady, lampy, kolumny i oczka. Tworzymy wyroby pozwalające wykreować w najbliższym otoczeniu oazę spokoju i ciszy. Utrzymane są w odmiennej stylistyce, dając szansę na otoczenie się dekoracjami inspirowanymi stylem francuskim, rustykalnym, a nawet starożytnym.

Stale pracujemy na renomę i prestiż naszej marki. Jesteśmy obecni na licznych targach i spotkaniach branżowych. Śledzimy dynamiczne zmiany w zakresie materiałów, narzędzi i wykorzystywanych technologii. Wprowadzamy nowe rozwiązania i nowe produkty do naszej oferty systematycznie. Nie obawiamy się nowych wyzwań jakie stawiają nam klienci i słuchamy ich potrzeb.


GDZIE KUPIĆ

Get Your Directions

Show Distance In

Use my location to find the closest Service Provider near me

Wyszukaj Lokalizację

Stores: 0
Loading...

    Directions