• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org
wyposazenie ogrodu

Wiosna – czas na zmiany w ogrodzie

Właściciele ogrodów z niecierpliwością czekają na nadejście wiosny, gdy przyroda budzi się do życia, a oni mogą wreszcie pospędzać wolny czas w przepięknej przydomowej przestrzeni. Warto zadbać, aby teren wokół domu na wiosnę był uporządkowany oraz wzbogacony o nowe, piękne elementy małej architektury.

Nowości na wiosnę w Twoim ogrodzie

Kupując w każdym sezonie coś nowego do ogrodu, zapełniasz przestrzeń i dbasz o jej atrakcyjny wygląd. Nie będzie to duże obciążenie dla Twojego domowego budżetu, a zapewni wiele radości i doznań estetycznych. Zacznij od czegoś małego, jak donica kamienna. Jeżeli dysponujesz nieco większym budżetem możesz zainwestować w figury ogrodowe.

Zastanów się, czego brakuje w Twoim ogrodzie i dobrze rozplanuj umieszczenie ozdób. Zapoznając się z całą naszą ofertą, na pewno natrafisz na wiele perełek idealnie pasujących do Twojej ogrodowej przestrzeni. Wybór będzie zależał od stylu, w jakim urządzasz ogród. Dostępne są zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne formy, możesz więc śmiało wyszukać to, czego potrzebujesz i co Ci się najbardziej podoba.

Duża inwestycja na wiosnę – fontanna ogrodowa

Figury i rzeźby ogrodowe możesz kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, jeżeli zdecydujesz się na niewielkie konstrukcje. W tym wypadku nawet za 100-200 zł uda się znaleźć piękną ozdobę. Znacznie większym wydatkiem jest zakup fontanny ogrodowej. Oczywiście wszystko zależy od wariantu, na który postawisz. Na rynku znajdziesz zarówno fontanny jednopoziomowe, jak i nawet czteropoziomowe. Bardzo ciekawe są również fontanny z rozmaitymi dekoracjami – greckimi boginiami czy amorkami.

Metamorfoza ogrodowej przestrzeni

Czasem wystarczy wprowadzić jeden, a znaczący element do ogrodowej przestrzeni, aby odmienić jej charakter. Mając do dyspozycji tak wiele fantastycznych produktów jak donice, rzeźby, fontanny, aniołki, lampy ogrodowe czy kolumny, masz szansę w wyjątkowy sposób zaaranżować przestrzeń ogrodową na wiosnę. Z wielką radością usiądziesz w ciepły dzień i poobserwujesz to, jak zmienił się Twój ogród.