• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org
rzeźba chłopiec i dziewczyna

Rzeźba „Chłopiec i dziewczynka”, czyli jakie motywy najchętniej wybierają klienci?

Rzeźby ogrodowe zapewniają fantastyczną dekorację w ogrodowej przestrzeni. Możesz wybierać spośród wielu motywów, część z nich cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat ze względu na uniwersalne walory estetyczne. Jeśli więc nie możesz się zdecydować, jaką rzeźbę wybrać, postaw na model, który podbija serca naszych klientów.

Rzeźba ogrodowa „Chłopiec i dziewczynka”

Rzeźby ogrodowe z motywem dziewczynek i chłopców w ogrodzie są bardzo popularne. Te wdzięczne podobizny mają w sobie wiele uroku, wdzięku i lekkości. Dziewczynka może trzymać koszyk z kwiatami, torebkę, pieski, a chłopiec – kłosy lub kosz. Chętnie wybierane są także rzeźby, które przedstawiają określone czynności, np. ustawione są w pozycji do czytania książek czy pisania. Każdego z pewnością rozczuli widok przytulających się dzieci Bardzo ciekawie komponują się z otaczającą roślinnością, można ustawić je m.in. w kontemplacyjnej części ogrodu. Na pewno będzie to przemyślany, bardzo ciekawy zabieg.

Motywy zwierzęce w ogrodowej przestrzeni

Naturalnymi rzeźbami, które w ogrodowej przestrzeni sprawdzają się świetnie, są rzeźby przedstawiające zwierzęta. Jest to częsty wybór klientów, którzy chcą kupić rzeźby, ale w mniej zobowiązującej formie. Zdecydować można się na psy, koty czy żaby. Dostępne są także różne gatunki ptaków m.in. okazałe sokoły. Wszystkie motywy zwierzęce w sposób naturalny komponują się w tereny zielone i stanowią nienachalną ozdobę.

Rzeźba kamienna nawiązująca do mitologii greckiej

Częstym motywem wprowadzanym do ogrodowej przestrzeni są oczywiście rzeźby nawiązujące do mitologii. Wenus, Dawid czy Amor to popularne rzeźby, które królują w klasycznych ogrodach. Dostępne są w różnych konfiguracjach, formach ustawieniach oraz wielkościach, dlatego jest szansa na ich bezproblemowe dopasowanie do dostępnej przestrzeni w ogrodzie.