• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org
donice kamienne

Kamienne donice, czyli idealna ozdoba do wnętrz obiektów publicznych

Kamienne donice pięknie urozmaicają przestrzeń zewnętrzną, jak i wewnętrzną, dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać je do dekoracji obiektów publicznych. Zielone rośliny dodają przytulności i sprawiają, że przestrzeń wygląda bardzo atrakcyjnie.

Donice z kamienia fantastycznie wyglądają w połączeniu z zasadzonymi w nich zielonymi roślinnymi. Wprowadzają ciekawy charakter do przestrzeni, urozmaicają ją. Efektownie prezentują się wewnątrz obiektów publicznych m.in. na korytarzach, w dużych holach, ale także w gabinetach pracowników. Trudno jest im odmówić uroku, zwłaszcza gdy rozmieszczone są symetrycznie lub ozdabiają wejście do budynku czy pomieszczeń.

Kamienne donice – piękna ozdoba wnętrz obiektów publicznych

Kamienne donice wspaniale można wkomponować w nowoczesną przestrzeń publiczną. Taka dekoracja jest niezwykle stylowa i klimatyczna, a jednocześnie nienachalna. Tym bardziej, że donice z kamienia są dostępne w szarej, stonowanej kolorystyce i posiadają ciekawe geometryczne kształty.

Kamienne donice przez lata wyglądają pięknie i estetycznie, dekorują przestrzeń neutralną kolorystyką. Można posadzić w nich dowolne kwiaty, ale najlepiej wyglądają te w całości zielone. Z powodzeniem dopełnią efekt wyposażenia i dekoracji obiektów publicznych.

Kamienne donice w połączeniu z roślinnością przełamują surowy klimat wnętrza

W wielu przestrzeniach brakuje przytulności i ciepła, a kamienne donice wraz z zasadzonymi w nich roślinami są to w stanie przełamać. Przepięknie wyglądają w nich monstery i fikusy. Wybierając rodzaj kwiatów, należy wziąć od razu pod uwagę ich rozrost. Lepiej wybrać większą donicę, aby system korzenny roślin mógł się świetnie rozwijać.

Inwestycja w donice z kamienia zawsze jest opłacalna, ponieważ są to konstrukcje trwałe, piękne i efektowne, a przede wszystkim ponadczasowe.