• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

8507 Aniołek leżący z dzbanem

indeks: 8507

masa: 7kg
wysokość: 20 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 30 cm

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Aniołek leżący z dzbanem

Aniołek leżący z dzbanem to przepiękna figura z kamienia, idealna do każdego ogrodu, ozdobienia balkonu czy tarasu lub nawet wnętrza mieszkania. Produkt prezentuje się bardzo stylowo i elegancko. Ten uroczy aniołek będzie pasował zarówno do bogatych i pełnych przepychu domów i ogrodów, jak również miejsc minimalistycznych. Nada każdej przestrzeni rozkosznej, przytulnej atmosfery, nie ujmując przy tym klasie i wytworności. Aniołek leżący z dzbanem to symbol płodności i połączenia. Będzie więc ciekawym zakupem dla fanów sztuki i symboliki. Rzeźba może być również idealnym pomysłem na prezent. Świetnie sprawdzi się jako upominek urodzinowy czy podarunek z okazji przeprowadzki.

FineCrete gwarancją jakości

Aniołek leżący z dzbanem został wykonany w technologii FineCrete, czyli ze sztucznego kamienia. FineCrete to budulec wyjątkowo twardy i odporny na warunki atmosferyczne. Nie ulega zniszczeniom oraz nie zmienia koloru. Sprawi, że figurka z niego wykonana będzie prezentować się nienagannie przez długie lata.

Wykończenie figurki

Każda figurka w naszym sklepie może zostać wykończona na jedenaście różnych wersji. Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny, a figury mogą mieć matowe lub błyszczące wykończenie, w zależności od preferencji. Produkty są wykonywane ręcznie, co zapewnia dużą dbałość o szczegóły i oryginalność każdego przedmiotu.

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 15 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 48 )