• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

5005 Ławka Stylowa Prosta

indeks: 5005

masa: 170kg
wysokość: 48 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 38 cm
długość / średnica wewnętrzna: 140cm

Stylowa ławka ogrodowa – prosta

Stylowa ławka ogrodowa o bogatym zdobnictwie dostępna jest w jedenastu wersjach wykończeniowych, stanowi najlepszy wybór dla osób szukających trwałych rozwiązań. Wykonana jest w technologii FineCrete, czyli z imitacji kamienia odpornej za zarysowania, pęknięcia i wymywanie przez wodę. W skład materiału wchodzi kwarc, skalenie alkaliczne, wapień oraz plagioklaz. Elementy wykonane w ten sposób są niezwykle trwałe na warunki atmosferyczne – mróz, deszcz oraz słońce. Dzięki temu możemy mieć pewność, że ławeczka bez uszczerbku przetrwa nawet najgorszą pogodę i nie będzie wymagała napraw. Wyróżnia się także dobrą stabilnością ze względu na ciężar – 170 kilogramów. Pozostałe wymiary to 48 cm x 38 cm x 140 cm. Ciekawe misterne zdobienia nadają jej pałacowego charakteru.

Stwórz wyjątkowy wystrój ogrodu

Kamienne elementy wyposażenia inspirowane sztuką antyczną nadają ogrodom luksusowego charakteru i znacznie zwiększają walory estetyczne. Stylowa ławka ogrodowa będzie więc doskonałym wypełnieniem monotonnej przestrzeni ogrodowej – w zależności od pozostałego zagospodarowania przestrzeni możemy stworzyć z nią ciekawe kompozycje. Nada się jako subtelny dodatek nad oczkiem wodnym, przy dużej rabacie kwiatowej bądź w zadrzewionym skwerku. Wygodna i piękna ławka będzie bez wątpienia wartościowym dopełnieniem zieleni.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 12 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 44 )