• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

3506 Głowica Koryncka Mała

indeks: 3506

masa: 39kg
wysokość: 41 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 31 cm
długość / średnica wewnętrzna: 19cm

Głowica Koryncka Mała – rzeźba ogrodowa

Głowica kolumny korynckiej jest elementem, który najbardziej ją wyróżnia. Jej kształt to koszyk zwany aloesem, który formują liście akantu, tutaj lekko, a w klasycznej formie, mocno rozchylone na zewnątrz. Nad liśćmi znajdują się cztery pojedyncze woluty, przypominające kształtem pastorały rozwijających się liści paproci, pomiędzy nimi zaś znajduje się motyw roślinny.

FineCrete® – nowoczesna technologia wykonania

Głowica koryncka jest rzeźbą z kamienia FineCrete®, którego wytrzymałość jest znacznie większa niż marmuru. Kamień ten składa się z kwarcu, skaleni alkalicznych, plagioklazu oraz wapnia. Ma ogromną wytrzymałość na obciążenia. Jest również pięciokrotnie trwalszy do tych, które stosuje się w budownictwie. Ta niesamowita technologia sprawia, że rzeźby ogrodowe wykonane przy jej użyciu są odporne nawet na ekstremalne warunki klimatyczne.

Stylowa rzeźba ogrodowa

Głowica koryncka idealnie sprawdzi się w ogrodzie, a dzięki swej niezwykłej wytrzymałości, może stać na dworze cały rok. Można ją również postawić w jakimś przestronnym wnętrzu. Może służyć np.: jako podstawa pod donice z kwiatami czy stolik, to już zależy od indywidualnych fantazji czy upodobań. Rzeźba ta stanowi ukłon w stronę starożytnego Koryntu, dobrze zatem skomponuje się ze stylistyką klasyczną, jak również z niektórymi nowoczesnymi trendami.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 15 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 48 )