• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

3503 Półkolumna

indeks: 3503

masa: 69kg
wysokość: 77 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 54 cm
długość / średnica wewnętrzna: 28cm

Półkolumna z kamienia FineCrete

Elementy dekoracyjne z kamienia stanowią ciekawe urozmaicenie architektury budynku czy też przestrzeni wokół domu. Czerpmy więc inspiracje ze starożytności, inspiracje, które zachwycają do dziś. W taki sposób nie tylko dodamy uroku wnętrzom – półkolumny mogą pełnić również rolę użytkową.

Proponowana półkolumna idealnie sprawdzi się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. W pomieszczeniach rzeźba może służyć nie tylko jako element stricte dekoracyjny,  może również pełnić rolę półki. Umocowany na niej barek czy też donica z kwiatkiem będą niezwykle efektownym rozwiązaniem. Półkolumna postawiona w ogrodzie czy na podwórku nada mu antycznego uroku. Takie elementy dekoracyjne bez wątpienia dopełniają charakter przestrzeni. Co więcej stanowią inspirację do tworzenia efektownych rozwiązań – można zdecydować się na umieszczenie dwóch pókolumn u podstawy schodów czy przy drzwiach wejściowych, a także zaakcentować nimi alejki ogrodowe i roślinność.

Ozdoby z kamienia

Półkolumna Jurand waży 69 kg, ma wysokość 77 cm i szerokość 54 cm. Wewnętrzna średnica konstrukcji to 28 cm. Półkolumna ta może być wykonana w jednej z 11 dostępnych wersji kolorystycznych. Proponujemy wykończenie półbłyszczące lub matowe, tak by jak najlepiej dopasować je do stylu budynku lub ogrodu. Obiekt wykonany jest w technologii FineCrete. Sztuczny kamień ma tę zaletę, że jest niesamowicie trwały, wyglądem zaś łudząco przypomina marmur.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 14 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 46 )