• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

3501 Głowica Jońska Duża

indeks: 3501

masa: 51kg
wysokość: 42 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 58 cm
długość / średnica wewnętrzna: 21cm

Głowica jońska duża

Duża głowica jońska to starannie wykonany, posągowy element dekoracyjny o masie 51 kilogramów, który w efektowny sposób prezentuje się w przypadku różnego rodzaju rozwiązań architektonicznych nawiązujących do stylistyki antycznej. Występujący w starożytnej Grecji styl joński odznacza się lekkością oraz charakterystycznymi zdobieniami w postaci dużych ślimaków w efektywny sposób komponującymi się z pozostałymi częściami konstrukcji. Stylistyka szczególnie popularna od około IV w. p.n.e. oraz trwałe materiały użyte w procesie produkcji, sprawiają, że tego typu kamienna głowica jońska duża będzie pięknie prezentować się w różnego rodzaju przestrzeniach, dbając o elegancję oraz wykazując odpowiednią odporność na działanie czynników zewnętrznych. Wyprodukowana z kamienia sztucznego w technologi FineCrete głowica o wysokości 42 cm będzie aż dwukrotnie wytrzymalsza pod względem obciążenia od konstrukcji betonowych oraz kilkukrotnie trwalsza niż elementy stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

Rzeźba ogrodowa w stylu antycznym

Dostępna w naszym asortymencie kamienna głowica jońska może być wykończona w jednej z jedenastu wersji kolorystycznych takich jak między innymi: Calabria, Antikia, Arkadia, Driama, Koryntia, Sahara, Titan czy Blaken, różniących się między sobą kolorystyką oraz stopniem intensywności poszczególnych barw. W zależności od indywidualnych preferencji dostępna jest wersja półbłyszcząca oraz matowa, a każdy zamawiany produkt wytwarzany jest w oparciu o ręczną technologię produkcji, dlatego jego wymiary mogą się nieznacznie różnić o ±5%. Efektywnie prezentująca się rzeźba ogrodowa o średnicy zewnętrznej 58 cm i wewnętrznej liczącej 21 cm wykonywana jest z dbałością o detale w postaci ozdobnych żłobień i różnokształtnych elementów.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 15 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 48 )