• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2061 Donica Vasca

indeks: 2061

masa: 1200kg
wysokość: 81 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 137 cm
długość / średnica wewnętrzna: 91 cm

Duża donica do ogrodu

Donica Vasca 2061 charakteryzuje się niespotykanym rozmiarem i masywnością. Ta duża donica ogrodowa o masie 1200 kg zaprojektowana została z myślą o dekoracji ogrodów, skwerów, a także parków. Jej rozmiary pozwalają na posadzenie nie tylko kwiatów, ale też krzewów.  Posiada 11 wersji kolorystycznych do wyboru w opcji matowej lub półbłyszczącej. Bardzo duża donica udekoruje zarówno prywatne posesje, jak i miejsca publiczne. Pięknie będzie prezentowała się w dużych, eleganckich ogrodach romantycznych lub w stylu wiejskim, nadając niepowtarzalnego uroku. Dekoracja ma na 81 cm wysokości i posiada kształt wydłużonego półkola. Jest gładka po bokach i posiada symetrycznie wycięte uskoki. Całość stoi na dwóch potężnych nóżkach gwarantujących stabilność.

Duża donica wykonana w nowoczesnej technologii

Duża donica została wykonana w nowoczesnej technologii FineCrete, która z pewnością gwarantuje dłuższą żywotność od tradycyjnie stosowanych materiałów. To sztuczny kamień, który jest bardziej wytrzymały niż produkty betonowe. Donica Vasca jest więc całkowicie odporna na niesprzyjające warunki pogodowe oraz ewentualne zniszczenia. Przez cały rok może znajdować się na zewnątrz, ponieważ materiał dobrze znosi duże różnice temperatur, nadmiar słońca oraz wilgoć. Materiał FinCrete użyty w donicy sprawi, że produktem będzie można cieszyć się przez dziesiątki lat.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 15 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 48 )