• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2059 Donica Kompazo duża

indeks: 2059

masa: 84kg
wysokość: 57 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 50 cm
długość / średnica wewnętrzna: 33cm

Duża kamienna donica Kompazo

Droga do pięknego i zadbanego ogrodu nigdy nie była prostsza – zwłaszcza obecnie, kiedy dostęp do rożnego rodzaju dodatków i roślin mamy na wyciągnięcie ręki. Gliniane elementy w ogrodzie to jeden z najpopularniejszych trendów, który zyskał uznanie nie tylko wśród miłośników roślin, ale również wśród entuzjastów dobrego stylu. Tak prosty element jak duża gliniana donica, może w całkowity sposób odmienić charakter każdego, nawet najbardziej wymagającego ogrodu. Dlatego też stworzyliśmy produkt całkowicie utrzymany w tej stylistyce.

Design połączony z funkcjonalnością

Głównym motywem przewodnim wykorzystanym w projektowaniu glinianej donicy były wzorce starożytne. Prostokątne boki rozszerzające się ku górze nadają donicy kamiennej niezwykle unikalnego charakteru. 11 uniwersalnych kolorów pozwala na dobranie odpowiedniej donicy, dopasowanej do elewacji budynku, płotu czy pozostałych dodatków. Doniczki w wersji półbłyszczącej sprawdzą się do tradycyjnych ogrodów, natomiast te w wersji matowej, idealnie wkomponują się do ogrodów w stylu nowoczesnym.

Nie tylko do wystroju ogrodu

Duża donica gliniana to element, który można wykorzystać zarówno w wystroju ogrodu, jak i mieszkania. Prosty fason sprawia, że z donic można stworzyć ciekawą kompozycję, np. ozdobić wejście do domu lub ustawić je wzdłuż alejek. Innym, ale równie efektownym pomysłem, jest wykorzystanie glinianej donicy w salonie. Ciekawym rozwiązaniem jest zestawienie glinianej donicy w pobliżu kominka, w połączeniu z drewnianymi i szklanymi dodatkami.

Najwyższa jakość wykonania 

Ręczna produkcja pozwoliła na uzyskanie unikatowej donicy, która pozostanie w niezmienionym stanie przez długie lata. Najwyższej jakości kamień FineCrete zapewnia żywotność i wyjątkową jakość wykończenia, a 2 dostępne rozmiary donicy glinianej są dodatkowym atutem.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 15 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 48 )