• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2027 Korytko Małe

indeks: 2027

masa: 36kg
wysokość: 29 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 26 cm
długość / średnica wewnętrzna: 61cm

Donica z kamienia – korytko ogrodowe

Szukasz produktu, który łączy w sobie piękno naturalnego kamienia z niezwykłą odpornością na warunki atmosferyczne? Korytko ogrodowe wykonane ze sztucznego kamienia FineCrete® spełni wszystkie Twoje oczekiwania. FineCrete® to materiał najwyższej jakości, który swoją wytrzymałością przewyższa nawet marmur, przy zachowaniu identycznych walorów wizualnych. Oferowane korytko ogrodowe małe idealnie sprawdzi się jako elegancka dekoracja lub donica ogrodowa przed drzwiami wejściowymi, lub ciekawy element aranżacji ogrodu. Ze względu na swoją trwałość, polecane jest również jako ozdoba parkowych ścieżek oraz innych miejsc publicznych.

Misterne ornamenty wykonane w kamieniu FineCrete®

Powierzchnia donicy pokryta została klasycznymi rzeźbieniami z delikatnym motywem kwiatowym. Wzór wygląda niezwykle efektownie, a jednocześnie dzięki swojej lekkości i subtelności pasować będzie do ogrodów utrzymanych w stylu śródziemnomorskim, rustykalnym jak i francuskim. Szeroki wybór barw pozwala na uzyskanie różnych efektów. Korytka ogrodowe mogą w ten sposób imitować różne rodzaje kamienia, takie jak marmur, wapienie czy piaskowce. Możliwy jest także wybór barwienia, dzięki któremu donica będzie wyglądała na zabytkową, pokrytą patyną lub wapiennym nalotem. Bez względu na to, którą opcję z palety wybierzesz, korytko przez wiele lat nie zmieni swojego wyglądu, zarówno postawione w pełnym słońcu, jak i narażone na dużą wilgoć. Odpowiednie wymiary sprawiają, że będzie ono doskonałym pojemnikiem do uprawy niewielkich i średnich kwiatów, a także mniejszych krzewów ozdobnych.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 10 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 12 )