• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2021 Łabędź

indeks: 2021

masa: 47kg
wysokość: 60 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 40 cm
długość / średnica wewnętrzna: 70cm

Donica kamienna Łabędź – wersalski szyk w Twoim ogrodzie

Spośród niezliczonych typów ozdób ogrodowych na szczególną uwagę zasługują elementy rzeźbione. Jednym z najciekawszych przykładów tego rodzaju dekoracji jest prezentowana Państwu donica łabędź.

Oferowana donica łabędź stanowiąca nawiązanie do francuskich wzorów wniesie do Państwa ogrodu królewski szyk za niezwykle przystępną cenę. Dostępna w wielu różnych wersjach kolorystycznych, na które składają się szykowne brązy czy odcienie bieli, oraz w wielu fakturach obejmujących zarówno warianty błyszczące, półmatowe jak również zupełnie matowe, donica kamienna z łatwością wkomponuje się w całość wymarzonego ogrodu, stanowiąc jednocześnie jego najatrakcyjniejszą, przyciągająca spojrzenie ozdobę. Dzięki niej każdy ogród zyska na prestiżu, a roślinność zostanie wyeksponowana w ciekawy sposób.

Donica kamienna Łabędź – gustowna ozdoba Twojego ogrodu

Donica łabędź to wykonana z niezwykłą starannością trwała ozdoba ogrodowa umożliwiająca stworzenie unikatowej aranżacji. Dzięki  zastosowaniu wysokiej jakości kamienia FineCrete pozostanie w nienaruszonym stanie przez lata. Długa na 70  i szeroka na 40 centymetrów donica zapewnia odpowiednio dużą ilość miejsca pozwalającą na zasadzenie w niej wielu roślin i stworzeniu pomysłowej aranżacji. Dzięki gabarytom oraz szczegółowości wykonania donica kamienna będzie wyróżniać się swoją oryginalną formą na tle pozostałych elementów ogrodu.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 10 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 12 )