• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2006 Donica grecka

indeks: 2006

masa: 35kg
wysokość: 43 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 48 cm
długość / średnica wewnętrzna: 40 cm

Klasyczna donica kamienna do Twojego ogrodu

Znajdująca się w naszym asortymencie klasyczna donica grecka to wyjątkowo elegancki element ozdobny dla każdego ogrodu. Została wykonana z najwyższą dbałością o detale, dzięki czemu nie tylko pięknie prezentuje się na tle roślinności, lecz także doskonale spełnia swoją funkcję. Z uwagi na użyty do jej produkcji materiał, który świetnie imituje skały takie jak marmur, piaskowiec oraz wapień, jej obecność w ogrodzie dodatkowo podnosi walory estetyczne.

Jak niemal wszystkie donice w stylu greckim, również ta posiada charakterystyczną plecionkę, która otacza cały górny pierścień oraz dodatkowo ozdobiona jest przyciągającymi uwagę uchwytami w kształcie ślimaka. Uchwyty nie tylko pięknie wyglądają, lecz też umożliwiają bezpieczne przenoszenie donicy z miejsca na miejsce.

Nowoczesna technologia gwarancją doskonałej jakości

Podczas produkcji zastosowano wyjątkową technologię FineCrete®, czyli sztuczny kamień. Skład materiału opiera się na mieszance kwarcu, skaleni alkalicznych, plagioklazu oraz wapienia, dzięki czemu charakteryzuje się on wyjątkową odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Właśnie tak innowacyjny materiał sprawia, że oferowane przez nas donice greckie są niezwykle odporne na nasiąkanie, nie ulegają przemoczeniu i nie tracą swoich właściwości nawet podczas długiej ekspozycji na zewnątrz. FineCrete® zapewnia unikalną zdolność materiału do samoregeneracji, umożliwiając autonaprawę mikrouszkodzeń w postaci rys oraz pęknięć.

Prezentowany model donicy w stylu greckim to doskonały pomysł na oryginalną ozdobę w każdym ogrodzie.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 10 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 12 )