• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1903 Pagoda Duża

indeks: 1903

masa: 140kg
wysokość: 135 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 48 cm

Duża pagoda ogrodowa – ozdoba w stylu orientalnym

Pagoda ogrodowa to ozdoba z kamienia, która doda każdemu ogrodowi orientalnego charakteru. Rzeźba wzorowana jest na elementach kultury Chin i Japonii. Dzięki oryginalnemu wzornictwu można we własnym ogrodzie poczuć ducha buddyzmu.

Pagoda ogrodowa z kamienia – solidna i efektowna

Duża pagoda jest lampą naśladującą architekturę monumentalnych buddyjskich świątyń, nie można odmówić jej smukłego kształtu i łagodnych linii zastosowanych w projekcie. Pagoda ogrodowa wykonana z kamienia FineCrete zachowuje stabilność w każdych warunkach i jest odporna na warunki atmosferyczne. W jej wnętrzu umieścić można dowolnego rodzaju światło, lecz najbardziej autentyczny klimat Dalekiego Wschodu uzyska się, stosując odpowiednie świeczki lub lampiony.

Nie tylko do japońskiego ogrodu

Pagoda ogrodowa oczywiście najlepiej odnajdzie się w miejscach o wystroju orientalnym, jest niezastąpiona przy projektowaniu ogrodu w stylu japońskim charakteryzujących się eleganckim minimalizmem i harmonią ozdób.  Jej nienachalny wygląd wpasuje się jednak w każdą przestrzeń otoczoną roślinnością, stanowiąc unikalny akcent wystroju. Delektowanie się pięknem natury jest możliwe także po zmroku dzięki lampom umieszczonym we wnętrzu pagody. Warto dodać, że idealnym towarzyszem lampy w stylu pagody będzie posąg Buddy lub drzewko bonsai w ozdobnej donicy. Niezależnie od zastosowanych pomysłów, duża pagoda ogrodowa to piękna i uniwersalna lampa, która oświetli swym blaskiem dowolną roślinną kreację!

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 14 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 46 )