• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1054 Fontanna Isabelle

indeks: 1054

masa: 750kg
wysokość: 234 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 145 cm
długość / średnica wewnętrzna: 93cm

Efektowna fontanna do większych obiektów, stworzona do pracy w oczkach wodnych. Pięknie prezentująca się w sąsiedztwie klasycznych obiektów. Jej wysokość przyciąga oko przechodnia z dużej odległości. Połączenie 24 strumieni wodnych z ringu z dyszami fontannowymi, wraz z halogenowym oświetleniem , tworzy istnie parkowy efekt. Występuje w komplecie z ringiem z 24 dyszami fontannowymi.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie