• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1053R Fontanna Kanefora z ringiem

indeks: 1053R

masa: 700kg
wysokość: 235 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 150 cm
długość / średnica wewnętrzna: 83cm

Masywna fontanna mająca zastosowanie przy większych obiektach, stworzona do pracy w oczkach wodnych jak i dobrze radząca sobie na suchej powierzchni. Pięknie prezentująca się w sąsiedztwie klasycznych obiektów. Jej wysokość przyciąga oko przechodnia z dużej odległości, co daje jej przewagę w stosowaniu jej przy obiektach handlowych, salach weselnych, siedzibach dużych firm. Połączenie 24 strumieni wodnych z ringu z dyszami fontannowymi, wraz z halogenowym oświetleniem , tworzy istnie parkowy efekt. Występuje w komplecie z ringiem z 24 dyszami fontannowymi.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 12 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 44 )