• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1050 Fontanna Pesca

indeks: 1050

masa: 640kg
wysokość: 130 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 185 cm

Fontanna o nietypowej formie trzylistnej koniczynki. Fontanna swą formą przypomina wannę także w ciepłe dni może posłużyć dla najmłodszych jako basen. Fontanna oparta na 3 ogromnych lwich łapach co daje jej niesamowitą stabilność. Idealnie przyozdabiająca niewysokie obiekty. Jej duża i głęboka misa w połączeniu z halogenowym różno barwnym oświetleniem, daje piorunujący efekt świetlny.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 10 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 12 )