• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1048 Fontanna Shella

indeks: 1048

masa: 430kg
wysokość: 195 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 130 cm
długość / średnica wewnętrzna: 98cm

Średniej wielkości fontanna o zastosowaniu zewnętrznym/wewnętrznym. Występująca w komplecie z ringiem z dyszami fontannowymi. Posiada dwa źródła wypływu wody co daje piękny szum wody oraz przyciągający oko efekt wizualny. Fontanna idealnie sprawdzająca się na suchej powierzchni, w zaciszu malutkich i średnich ogrodów. Piękna forma dziewczyny trzymającej muszlę działa jak magnes i nie sposób przejść obojętnie obok tej fontanny. Stosuje się ją również w oczkach wodnych.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie