• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1046 Fontanna Przyścienna z Lwem

indeks: 1046

masa: 80kg
wysokość: 103 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 45 cm
długość / średnica wewnętrzna: 31cm

Fontanna przyścienna z lwem

Fontanny przyścienne są niezwykle uniwersalne. Mogą stać w ogrodzie przy ścianie z pnącego się bluszczu lub w zacienionym zakątku, mogą być również umieszczone w wewnątrz pomieszczeń, najczęściej sporych rozmiarów. Zawsze wyglądają świetnie i nadają niepowtarzalnego charakteru miejscu, w którym się znajdą. Nie inaczej jest z fontanną przyścienną z lwem.

Fontanna ta ma nieco ponad metr wysokości i została zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Składa się z podstawy, którą tworzy kolumna z misą, oraz z półokrągłego profilu. Profil obleczony jest greckimi kolumnami, te zaś połączone są łukiem, który wieńczy ozdoba w postaci bujnie rozkwitłej rośliny. Zaraz pod nią umieszczono najważniejszy detal: głowę lwa, z którego paszczy będzie wydobywać się woda. Poniżej głowy lwa znajdują się dwie misy – woda będzie spływać do misy największej, którą wspiera kolumna.

Fontanna przyścienna – ciekawa dekoracja

Fontanny przyścienne polecane są wszystkim tym, którzy pragną nadawać swoim ogrodom lub wnętrzom domów określony charakter. Szum wody i estetyka fontanny przyściennej z lwem tworzą niesamowite połączenie – elegancja, kunszt wykonania, ciekawa forma i niebanalne zdobnictwo stanowią wyjątkową dekorację, która zaczaruje każdy ogród. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnego i trwałego kamienia FineCrete zapewnia najwyższą estetykę, trwałość i wytrzymałość produktu. To świetny wybór dla wszystkich, którzy poszukują ozdoby na lata.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 10 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 12 )