• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1044 Fontanna Frogia

indeks: 1044

masa: 80kg
wysokość: 150 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 80/41 cm
długość / średnica wewnętrzna: 60cm

Fontanna średniej wielkości o neutralnych formach. Motywem przewodnim w tym modelu fontanny są rzeźby żab, z których mordek wypływają strumienie wody. Fontanna posiada dziewięć źródeł wypływu wody co daje przyjemny dla ucha szum w ogrodzie bądź wnętrzu budynku. Idealna pozycja dla ludzi z niewielkim ogrodem, chcących wprowadzić element wody w swój kącik zieleni.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie