• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1041 Fontanna grecka (chłopiec z muszlą)

indeks: 1041

masa: 439kg
wysokość: 185 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 114/60 cm
długość / średnica wewnętrzna: 60cm

Dwupiętrowa fontanna o klasycznej formie z mnogością zdobień. Jej głównym atutem jest piękna klasyczna forma z idealnym zachowaniem proporcji. Produkt pięknie prezentuje się w obiektach o klasycznym założeniu architektonicznym, idealnie nadaje się do dużych holi, sal bankietowych. Nadaje harmonie na rondach wjazdowych, podjazdach, lecz również nadaje się do średnich i większych ogrodów przydomowych niekoniecznie swą architekturą nawiązującą do antycznych form. Produkt podświetlony oświetleniem halogenowym robi niebywałe wrażenie wizualne, może posłużyć jako wizytówka lokalu handlowego/usługowego

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 12 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 44 )