• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1039 Fontanna Hiszpańska

indeks: 1039

masa: 510kg
wysokość: 180 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 125/88/56 cm
długość / średnica wewnętrzna: 64cm

Uniwersalna forma, idealne proporcje, trzy piętrowa budowa to atuty tego produktu. Fontanna swą prostotą i klasyczną trzy poziomową budową przyciąga oko najbardziej wybrednego widza. Nie duże gabaryty sprawiaj, że pasuje niemal do każdego ogrodu lub też wnętrza. Swymi własnościami sprawia, że znalazła zastosowanie nie tylko jako element wykorzystania wody, stała się również elementem promocyjnym produktów alkoholowych, gdzie wodę zastępuje się alkoholami. Produkt nadaje się na powierzchnie suchą jak i do zastosowania w oczku wodnym.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 12 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 44 )