• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1036 Fontanna z Amorkiem

indeks: 1036

masa: 159kg
wysokość: 127 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 70 cm
długość / średnica wewnętrzna: 41cm

Fontanna o małych gabarytach o subtelnych liniach i motywie amorka siedzącego na muszli. Produkt genialnie sprawdza się w malutkich i średnich ogródkach jako delikatny motyw wody płynącej w ogrodzie. Fontanna równie dyskretnie może aranżować wnętrza budynków, dając delikatne kapanie wody, wprowadzające klimat w każdym wnętrzu. Można również zastosować produkt z oczkiem

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie