• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1030 Fontanna Włoska

indeks: 1030

masa: 700kg
wysokość: 180 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 145 /81 / 45 cm
długość / średnica wewnętrzna: 93cm

Fontanna o nieskazitelnie pięknej formie i klasycznej trzy poziomowej budowie. Piękny włoski styl wykonania, każdy kto chce mieć włoskiego „ducha” w swym ogrodzie nie może przejść obok tego produktu. Fontanna z ringiem z 24 dyszami fontannowymi w połączeniu z kolorowym podświetleniem halogenowym daje piorunujące wrażenie. Produkt idealnie spełniający funkcję reklamową punktów handlowych lub usługowych, niesamowicie wystawna i potężna forma przyciąga uwagę najwybredniejsze oko. Jako pierwsi wprowadziliśmy ten wzór na Polski rynek, polecamy zakup oryginalnych fontann ze względu na skomplikowanie wzoru i utrzymanie dobrego „smaku” ogrodu.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 14 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 46 )