• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1023 Studzienka Antica

indeks: 1023

Wymiary studzienki (ze względu na użytą technologię FineCrete® mogą się różnić o max ±5%):

masa: 138kg
wysokość: 113 cm

Studzienka ogrodowa Antica to stylizowana na antyk fontanna z pojedynczym basenem w stylu arabskim, w której woda spływa po ściance w dół do niecki. Przyścienna konstrukcja fontanny pozwala zamontować ją do zewnętrznej ściany budynku.  Jest to uniwersalna dekoracja ogrodowa, którą dzięki swojej neutralnej formie można swobodnie dopasować do pozostałych elementów małej i dużej architektury. Strumień wody doskonale imituje miniwodospad lub źródełko, stąd studzienka ogrodowa nada uroku każdej przestrzeni rekreacyjnej.

Studzienka ogrodowa – wysoka jakość i trwałość na lata

Studzienkę ogrodową możesz wybrać w dowolnym kolorze, który sprawi, że stanie się wyjątkową dekoracją Twojego ogrodu oraz doskonale skomponuje się z resztą aranżacji. Produkt może być wykonany na zamówienie w jednym z 13 wariantów kolorystycznych z palety barw dostępnej na stronie. Studzienki są dostępne zarówno w wykończeniu półbłyszczącym, jak i matowym.

Prezentowana studzienka ogrodowa została wykonana przy pomocy innowacyjnej technologii FineCrete®. Dzięki temu wyróżnia ją doskonała odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, ściskanie oraz wilgoć. Studzienka ogrodowa Antica posiada także zdolność do samoregeneracji w przypadku mikrouszkodzeń, dzięki czemu wykazuje wieloletnią żywotność i niebywałą wytrzymałość na potencjalne pęknięcia czy odłamania.

 

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 10 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 12 )