• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1006 Fontanna Mini z Lwem

indeks: 1006

masa: 5kg
wysokość: 31 cm

Mini fontanna z lwem to produkt stworzony z myślą o umieszczeniu wewnątrz budynku. Możliwość wyboru jednego z aż jedenastu różnych stylów wykończenia sprawia, że odpowiednie wkomponowanie fontanny do obecnego wystroju pomieszczenia nie będzie stanowić większego problemu. Ponadto każdy styl może zostać wykonany zarówno w wersji matowej, jak i półbłyszczącej – w zależności od osobistych preferencji kupującego. Ciężar mini fontanny wynosi 5 kilogramów, co zapewnia jej należytą stabilizację. Przedmiot ma 31 centymetrów wysokości, dzięki czemu może służyć jako ozdoba na meblach lub parapecie – przemyślane wymiary sprawiają, że pomieszczenie zyska dzięki niej subtelną, nieprzytłaczającą i gustowną ozdobę.

Fontanna z kamienia – technologia zapewniająca żywotność

Mini fontanna z lwem została wyprodukowana przy użyciu technologii FineCrete, czyli sztucznego kamienia składającego się z kwarcu, skaleni alkalicznych, plagioklazu oraz wapienia. Materiał ten gwarantuje bardzo dobrą wytrzymałość, którą przewyższa produkty wykonane z marmuru, betonu czy piaskowca. Dodatkowo charakteryzuje się wysoką odpornością na ściskanie i imponującą wodoszczelnością. Dzięki temu, wybierając mini fontannę wykonaną w tej technologii, macie Państwo pewność, że zyskacie nie tylko piękną, lecz także trwałą ozdobę, której szlachetny wygląd i ciekawy design będzie cieszył przez lata.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 12 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 44 )