• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1002 Fontanna Kaskada

indeks: 1002

masa: 83kg
wysokość: 72 cm

Fontanna kaskada – wyjątkowa ozdoba z kamienia

Dobrze zaprojektowany ogród to miejsce, w którym chętnie spędzamy każdą wolną chwilę, szczególnie w sezonie letnim. Warto więc zdecydować się na wyposażenie podwórza w dodatkowe elementy takie jak fontanna z kamienia. Taki ozdobny detal sprawi, że każdy ogród nabierze charakteru. Spośród dostępnych w naszej ofercie modeli szczególną uwagę zwraca na siebie fontanna kaskada. Model wyróżnia się motywami zaczerpniętymi z natury, surowością wykończenia i finezją zdobień. Nieregularne kształty i ciekawa bryła z pewnością idealnie wpiszą się w krajobraz.

Fontanna w wyjątkowym stylu

Gustowna i unikalna fontanna typu kaskada stanie się ozdobą każdego ogrodu czy skweru. Ta mierząca zaledwie 72 cm dekoracja idealnie sprawdzi się nie tylko w małym ogrodzie, lecz także na skalniakach jako ozdobny element architektoniczny. Oprócz tego fontanna z kamienia może być wykorzystana w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej jako urozmaicenie wnętrz np. w biurowcach lub w punktach obsługi klientów. Fontanna kaskada wykonana została w technologii Fine Crete, która charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu dekoracja przez lata pozostanie w nienagannym stanie. Dodatkowo produkty oferowane przez firmę Jurand mogą zostać wykonane na życzenie klientów w różnych wariantach kolorystycznych – wybierać można spośród jedenastu dostępnych wersji.  Fontanny wykonywane są w wykończeniu półbłyszczącym lub matowym.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie