• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1001R Fontanna Duża z ringiem

indeks: 1001R

masa: 1000 kg
wysokość: 280 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 150 /93 /50 cm
długość / średnica wewnętrzna: 83cm

Instrukcja Montażu Fontanna Duża 1001

Duża fontanna ogrodowa

Duża fontanna ogrodowa to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną stworzyć w swoim ogrodzie niezwykły klimat. Mowa tu nie tylko o przyjemnym szumie wody, która opływa konstrukcję, ale także mikroklimacie powstałym w związku z ciągłym ruchem wody. Prezentowany model doskonale sprawdzi się w przestrzennych ogrodach ze względu na swój rozmiar. Fontanna ogrodowa duża ma aż 280 cm wysokości, a w najszerszym punkcie u podstawy – 150 cm średnicy. Imponujące rozmiary, a także sam kształt pozwala na wykorzystanie fontanny nie tylko w prywatnych ogrodach, ale także na terenie otwartym wszelkiego rodzaju obiektów usługowych, jak sale bankietowe, restauracje, a nawet parki miejskie. Dzięki fontannie mamy szansę, stworzyć miejsce, wyróżniające się na tle innych.

Fontanna ogrodowa – duża ze zdobieniami

Fontanna składa się z trzech mis oraz dolnego koryta, dodatkowo, na dwóch poziomach znajdują się otwory, przez które wydostaje się woda, która następnie opływa po kolejnych kaskadach w dół. Wygląd fontanny zachwyca, a starannie wykonane elementy, jak głowy lwów czy zdobienia mis doskonale wyglądają o każdej porze dnia i nocy. Duża fontanna ogrodowa wyróżnia się na tle innych modeli przede wszystkim możliwością wyboru kolorystyki i stylu najlepiej dopasowanego do ogólnego wystroju otoczenia. Decydując się na zakup tej fontanny, warto pomyśleć o montażu oświetlenia halogenowego, dzięki któremu będziemy mogli jeszcze lepiej wyeksponować jej kształt po zmierzchu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi opcjami, a w razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie

Wodniczki ( 30 )
Oczka wodne ( 14 )
Balustrady ( 14 )
Podstawy ( 13 )
Poidełka ( 4 )
Wiszące ( 5 )
Grille ( 1 )
Kolumny ( 22 )
Nowości ( 46 )