• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

1001 Fontanna Duża

indeks: 1001

masa: 1000 kg
wysokość: 280 cm
szerokość / średnica zewnętrzna: 150 /93 /50 cm
długość / średnica wewnętrzna: 83cm

Instrukcja Montażu Fontanna Duża 1001

Jedna z większych fontanna, z wieloma źródłami wypływu wody co daje głośny szum wody. Produkt reprezentacyjny stosowany jako reklamówka większych obiektów usługowo/produkcyjnych. W połączeniu z oświetleniem halogenowym daje piorunujący efekt wizualny, przyciągający uwagę z dużej odległości. Produkt idealnie nadający się do pracy w oczku wodnym jak i suchej powierzchni. Fontanna o neutralnej formie sprawdza się w każdym ogrodzie, parku gminnym, rondzie przy dworku, wjeździe do Sali weselnej/restauracji, rezydencji.

Zdjęcia mogą przedstawiać wybarwienie produktów z poprzednich lat produkcji, aktualna paleta barw znajduje się poniżej. Zdjęcia mogą zawierać kilka produktów, zestawienie produktów jest sugerowane. Animacje wodne oraz zdjęcia działania fontanny są wykonane w idealnych warunkach pogodowych, nie zawsze jest możliwy identyczny efekt wodny do uzyskania w warunkach zewnętrznych.


Produkt wykonany w technologii:

Każdy produkt może być wykończony w jednej z 11 wersji jak poniżej:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Style mogą występować w wersji półbłyszczącej lub matowej, kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Balustrady i tralki dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ze względu na ręczną technologię produkcji, wymiary mogą się różnić o max ±5%.

Kategorie