• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2011-10-14 Mariusz Pudzianowski

Ja, Mariusz Pudzianowski potwierdzam, że firma „Jurand” z siedzibą w Raszyn/Jaworowa, ul. Warszawskiej 40 w okresie 20 maja do 20 Czerwca 2011 roku dostarczyła zestaw fontannowy zgodny z moim zleceniem i oczekiwaniem.
Wartość zlecenia wyniosła ponad 15 000 zł.
Polecam firmę Jurand jako rzetelnego i profesjonalnego producenta elementów wyposażenia ogrodów.
Miła obsługa, duża wiedza i pasja do sztuki, połączona z najnowszą technologią wykorzystywaną do produkcji swoich wyrobów, gwarantują najwyższy poziom wykonanych produktów i więcej niż tylko zadowolenie klienta. Zlecenie zostało wykonane z najwyższą dbałością w wyznaczonym terminie, z 5 letnią gwarancją producenta.
Firma Jurand jest godna polecenia ze względu na indywidualne podejście do klienta, rzetelną pomoc techniczną oraz duże doświadczenie w swojej branży. Jeśli będę kupował w przyszłości elementy wyposażenia ogrodu to na pewno dokonam zakupów w firmie „Jurand”, którą gorąco polecam.
z poważaniem, Mariusz Pudzianowski

Продукт изготовлен по технологии:

Каждый продукт может быть закончен в одном из 11 версий следующим образом:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Стиль может появиться в полу-глянцевое покрытие или матовые цвета могут незначительно отличаться от изображенных. Перила и балясины доступны только в белом цвете. В связи с ручной технологией производства, размеры могут варьироваться в зависимости от ± 5% макс.