• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2010-11-29 Zakład Instalacyjno Remontowo Budowlany «BOG-BUD»

Zakład Instalacyjno Remontowo Budowlany «BOG-BUD» Bogdan Wójcik potwierdza, że firma «Jurand» z siedzibą w Raszyn/Jaworowa, ul. Warszawskiej 40, w okresie 15 marca do 21 kwietnia 2010 roku wykonała indywidualną realizację projektu w zakresie:

1. Odtworzenia rzeźby z archiwistycznych fotografii, szkiców i pozostałych elementów zniszczonej rzeźby.

2. Zaprojektowanie oraz wykonanie gotowej rzeźby do powielenia.

3. Produkcja gotowych rzeźb w pełni spełniających wymagania zleceniodawcy, wykonanych w najnowszej technologii FineCrete®.

Wartość zlecenia wyniosła 35 000 zł.

Rekomenduję firmę Jurand jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej realizacji indywidualnych projektów rzeźb i elementów architektonicznych. Profesjonalna obsługa, doświadczony personel oraz najnowsze technologie używane w produkcji wszelkiego typu rzeźb, gwarantują najwyższy poziom wykonanych usług i produktów. Zlecenie zostało wykonane w pełni profesjonalnie z gwarancją jakości i w wyznaczonym terminie.

Firma Jurand jest godna polecenia w realizacji indywidualnych projektów, jest rzetelna, terminowa i wykonuje z materiałów najwyższej jakości, posiada najbardziej zaawansowane technologie używane do produkcji swoich wyrobów.
Bogdan Wójcik

Продукт изготовлен по технологии:

Каждый продукт может быть закончен в одном из 11 версий следующим образом:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Стиль может появиться в полу-глянцевое покрытие или матовые цвета могут незначительно отличаться от изображенных. Перила и балясины доступны только в белом цвете. В связи с ручной технологией производства, размеры могут варьироваться в зависимости от ± 5% макс.