• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2011-10-14 Mariusz Pudzianowski

Ja, Mariusz Pudzianowski potwierdzam, że firma „Jurand” z siedzibą w Raszyn/Jaworowa, ul. Warszawskiej 40 w okresie 20 maja do 20 Czerwca 2011 roku dostarczyła zestaw fontannowy zgodny z moim zleceniem i oczekiwaniem.
Wartość zlecenia wyniosła ponad 15 000 zł.
Polecam firmę Jurand jako rzetelnego i profesjonalnego producenta elementów wyposażenia ogrodów.
Miła obsługa, duża wiedza i pasja do sztuki, połączona z najnowszą technologią wykorzystywaną do produkcji swoich wyrobów, gwarantują najwyższy poziom wykonanych produktów i więcej niż tylko zadowolenie klienta. Zlecenie zostało wykonane z najwyższą dbałością w wyznaczonym terminie, z 5 letnią gwarancją producenta.
Firma Jurand jest godna polecenia ze względu na indywidualne podejście do klienta, rzetelną pomoc techniczną oraz duże doświadczenie w swojej branży. Jeśli będę kupował w przyszłości elementy wyposażenia ogrodu to na pewno dokonam zakupów w firmie „Jurand”, którą gorąco polecam.
z poważaniem, Mariusz Pudzianowski

Das Produkt wird in der Technologie gemacht:

Jedes Produkt kann in einem der 11 Versionen fertig gestellt werden, wie folgt:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Stil kann in einer halbglänzende Oberfläche oder matten Farben erscheinen kann geringfügig von den dargestellten abweichen. Geländer und Geländerstäbe nur in weiß. Aufgrund der manuellen Produktionstechnologie , können die Abmessungen von ± 5% max variieren.

Kategorie