• pl
  • en
  • de
  • ru
Jurand
Masz pytanie ? 666 300 505 info@jurand.org

2010-11-29 Zakład Instalacyjno Remontowo Budowlany „BOG-BUD“

Zakład Instalacyjno Remontowo Budowlany „BOG-BUD“ Bogdan Wójcik potwierdza, że firma „Jurand“ z siedzibą w Raszyn/Jaworowa, ul. Warszawskiej 40, w okresie 15 marca do 21 kwietnia 2010 roku wykonała indywidualną realizację projektu w zakresie:

1. Odtworzenia rzeźby z archiwistycznych fotografii, szkiców i pozostałych elementów zniszczonej rzeźby.

2. Zaprojektowanie oraz wykonanie gotowej rzeźby do powielenia.

3. Produkcja gotowych rzeźb w pełni spełniających wymagania zleceniodawcy, wykonanych w najnowszej technologii FineCrete®.

Wartość zlecenia wyniosła 35 000 zł.

Rekomenduję firmę Jurand jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej realizacji indywidualnych projektów rzeźb i elementów architektonicznych. Profesjonalna obsługa, doświadczony personel oraz najnowsze technologie używane w produkcji wszelkiego typu rzeźb, gwarantują najwyższy poziom wykonanych usług i produktów. Zlecenie zostało wykonane w pełni profesjonalnie z gwarancją jakości i w wyznaczonym terminie.

Firma Jurand jest godna polecenia w realizacji indywidualnych projektów, jest rzetelna, terminowa i wykonuje z materiałów najwyższej jakości, posiada najbardziej zaawansowane technologie używane do produkcji swoich wyrobów.
Bogdan Wójcik

Das Produkt wird in der Technologie gemacht:

Jedes Produkt kann in einem der 11 Versionen fertig gestellt werden, wie folgt:

olimpia
antikia
arkadia
calabria
dirama
etna
koryntia
ottona
pompeja
sahara
tyrolia
titan
blaken

Stil kann in einer halbglänzende Oberfläche oder matten Farben erscheinen kann geringfügig von den dargestellten abweichen. Geländer und Geländerstäbe nur in weiß. Aufgrund der manuellen Produktionstechnologie , können die Abmessungen von ± 5% max variieren.

Kategorie